
Професійний трипод з адаптером на штатив
5 745 ₴
- В наявності
- Код: 0642
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний трипод з адаптером на штатив. Зручна модель нового покоління штативів втілила в собі такі інноваційні особливості: швидка фіксація; регульована опора, чудово пристосована до будь-якої площині.
До складу ніжок для опори увійшов міцний, але легкий алюміній 7075. Штатив стійкий, надійний, пристосований для застосування в різних умовах. Конструкція: Має чотирьох секційні ніжки з фіксаторами-затискачами для регулювання висоти.
Добре переносить різні зовнішні дії, досить міцний. Забезпечує необхідну фіксацію, адаптовану під різні типи ґрунтів і рельєфу природної місцевості.
Можна швидко налаштувати до необхідної висоти. Захищений від піску роз'єм між верхньою й нижньою трубками піддається регулюванню.
Важить дана конструкція 950г.
Такий варіант дозволяє використовувати трипод як штатив для пристрілювання зброї або для точної стрільби.
Це може бути повна альтернатива будь-якої варіації сошок так, як не потрібні спеціальні кріплення під антпбку або планку Уівера або Пікатіні.
Адаптер для кріплення зброї на штатив (триногу), який використовується для стабілізації гвинтівки під час стрільби.
• Функціональність: Цей зажим (або «сідло») дозволяє швидко закріпити або зняти гвинтівку зі штатива.
• Матеріали: Конструкція виготовлена з алюмінієвого сплаву Т6063 з анодованим покриттям для захисту від корозії.
• Особливості: Внутрішня сторона має гумові накладки для кращого зчеплення та захисту прикладу зброї від подряпин.
• Сумісність: Платформа зазвичай має різьбу
3/8 дюйма або сумісна зі стандартом Arca-Swiss для встановлення на більшість фотоштативів.
Технічні характеристики
· Висувна Довжина: 49 см - - - 185 см.
· Максимальне навантаження: 6 кг/11 фунтів
· Кут розширення: <45°
Матеріал трубок: Алюмінієвий сплав 6061-T6
· Материал ступни: Резина
· Вес: 950g
· Матеріал кріплення трубки: АБС-пластик
· Колір чорний
· Кріплення замка: поворот і скручування
· Система штатива призначена для всіх умов полювання та стріляння. Може використовуватися як на ґрунті, так і на твердій основі.
· Знімний Адаптер для кріплення зброї на штатив (триногу), який використовується для стабілізації гвинтівки під час стрільби - максимальна ширина (внутришня) 70мм, мінімальна 35мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 185 мм |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Тип головки | Кульова |
| Особливості | Підсвітка RGB, Вбудований рівень |
| Кількість секцій | 4 |
| Вага | 2 кг |
| Довжина у складеному стані | 420 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Мінімальна довжина | 15 см |
| Максимальна довжина | 26 см |
| Ширина планки | 50 мм |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал кронштейна | Алюміній |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Форма кронштейна | V-подібна |
| Покриття | Неіржавка сталь |
| Привод | Ручний |
| Дистанційне керування | Немає |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 15 град. |
- Ціна: 5 745 ₴










