
Шомпол Hoppe's для калібрів. 22 алюмінієвий 82 см 8/32 F
555 ₴
- В наявності
- Код: 0641
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний набір для чищення зброї Hoppe's Nº9 (пістолетів, револьверів та гвинтівок калібру 5.56 мм). Даний набір буде незаміним помічником під час обслуговуваня зброї.
Набір Hoppe's Nº9, що включає алюмінієвий шомпол, розроблений спеціально для калібру .22
Шомпол є трисекційним, що забезпечує зручність при транспортуванні та зберіганні. Ручка шомпола оснащена кульковим підшипником, що дозволяє ій
обертатися для ретельного чищення ствола. Комплектація: У набір входять два пластикові вішери (насадки для ганчірок і патчів)
Довжина в складеному стані 83см.
Форма упаковки: блистерная упаковка
Размер упаковки: 31,5 см*10,5 см*1,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір паковання | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина: | 32 мм |
| Основні | |
| Калібр | 5.56 мм |
| Шомпол розкладний | 3 |
| Йорж пуховик | 1 |
| Ерш щетина | 1 |
| Йорж латунний | 1 |
| Довжина шомполі | 64 мм |
| Єрш спіральний | 1 |
| Кейс у комплекті | Да |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
- Ціна: 555 ₴

