
Модель військової вантажівки М1070 та причепа M1000 у масштабі 1:72
745 ₴
- В наявності
- Код: 0607
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Модель військової вантажівки М1070 та причепа M1000 для
транспортування важкої техніки у масштабі 1:72
Тип товару: Збірний пластиковий набір для
моделювання (конструктор).
• Особливості: Деталізована кабіна, рухомі частини причепа та реалістичний
камуфляжний окрас.
• Призначення: Колекціонування та хобі.
Основним призначенням Oshkosh M1070 для армії США є транспортування танка M1 Abrams. Тягачі випускаються у конфігураціях AO, A1 та M1300. M1070 з'єднаний із напівпричепом DRS Technologies
M1000.
Вони замінили більш ранній тягач
Oshkosh M911 та напівпричіп M747.
М1070 також використовується для
транспортування, розгортання та евакуації бронетранспортерів, самохідних артилерійських установок, броньованих ремонтно-евакуаційних машин та інших важких транспортних засобів та обладнання всіх типів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 54 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Виробник | Oshkosh |
| Основні атрибути | |
| Масштаб моделі | 1:72 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Авіація |
- Ціна: 745 ₴







