
Модель літака F-22 "Raptor" у масштабі 1:72
745 ₴
- В наявності
- Код: 0592
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель літака F-22 Raptor — багатоцільовий винищувач пʼятого покоління виробництва США, розроблений
компаніями Lockheed Martin та Boeing DS.
Побудований передусім для боротьби з винищувачами супротивника, але також здатний здійснювати наземні атаки, розвідку і радіоелектронну боротьбу.
Матеріал: Пластик
Складання просте і швидке, не вимагає клею! Довжина 19 см, розмах 14 см Деталі запечатані у пакеті. Інструкція додається| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 54 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Основні атрибути | |
| Масштаб моделі | 1:72 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Авіація |
- Ціна: 745 ₴





