
Модель літака Су-25 "Грак" у масштабі 1:72
745 ₴
- В наявності
- Код: 0590
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель літака Су-25 у масштабі 1:72
• Тип: Одномісний броньований дозвуковий
штурмовик
• Призначення: Призначений для надання
авіаційної підтримки у зоні бойових дій та знищення обʼєктів.
• Масштаб: 1:72
• Особливості: Модель має розпізнавальні знаки України та номер "09" на борту
• Матеріал: Виготовлен з пластику
Складання просте і швидке, не потребує клею!
Довжина 20 см, розмах 20 см
Деталі запечатані у пакеті. Інструкція додається
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 54 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Масштаб моделі | 1:72 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Авіація |
- Ціна: 745 ₴









