
Зарядка 3USB 5v 3A від акумулятора 12в
345 ₴
- В наявності
- Код: 0584
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Універсальний зарядний пристрій 3USB 5v 3A від акумулятора із затискачами є портативним зарядним пристроєм, який може бути під'єднаний до акумулятора 12V або 24V за допомогою затискачів (крокодилів).
Вам не потрібно перевіряти маркування клем на акумуляторі — просто під’єднайте затискачі в будь-якому порядку, так як полярність не має значення, працює при будь-якому підключені затискачів (+ на - і навпаки). Це робить процес зарядки максимально безпечним та зручним навіть у складних умовах.
Цей пристрій зазвичай призначений для заряджання мобільних пристроїв, як-от смартфони, планшети та інші гаджети.
Пристрій зазвичай має три порти USB, що дає змогу одночасно заряджати кілька пристроїв.
Під'єднання до акумулятора або автомобільної батареї.
Універсальність: пристрій сумісний із широким спектром мобільних пристроїв, що підтримують заряджання через USB.
Заряджання в непередбачених ситуаціях: заряджання із затискачами може стати в нагоді в разі термінової необхідності заряджання пристроїв далеко від джерела електроживлення.
Зарядка від акумулятора з затискачами є зручним рішенням для підтримки заряду ваших пристроїв у різних ситуаціях, коли доступ до стандартної розетки обмежений або відсутній.
Особливості: для телефонів і планшетів
USB-вихід: 5V3A
3 USB - порти для зарядки для одночасної зарядки 3 пристроїв.
Матеріал: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Потужність | 12 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 8 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Довжина кабелю | 800 мм |
- Ціна: 345 ₴






