
Швидкознімний моноблок Spuhr 34мм 20,6 МОА з виносом Picatinny
12 345 ₴
- В наявності
- Код: 0575
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Швидкознімний моноблок Spuhr 34мм 20,6 МОА висота 38мм, з виносом, на Weaver/Picatinny
Моноблочний тип кріплення з виносом для оптичних прицілів з діаметром центральної труби 34 мм. Головною особливістю кронштейна є нахил оптичної осі на 20 кутових хвилин (MOA). Зроблено це для того, щоб компенсувати частину падіння траєкторії польоту кулі при пострілах на дистанції понад 500 метрів.
Ключовою особливістю всіх виробів Spuhr є використання інноваційної системи, запатентованої компанією, під абревіатурою ISMS, що розшифровується як Ideal Scope Mount System. Вона забезпечує надійне та безпечне кріплення оптичних приладів.
Однією з особливостей системи ISMS є використання високоякісних матеріалів під час виробництва виробів. Кожен кронштейн та кільце виготовляються із цільного бруску алюмінієвого сплаву марки 7075, що гарантує міцність та надійність кріплення прицілу.
Завдяки розрізам кілець під кутом 45 градусів забезпечується зручність використання прицілу, адже конструкція дозволяє уникнути заслонення барабанчиків поправок елементами кріплення, що в свою чергу підвищує точність стрільби.
Важливим аспектом системи ISMS є максимальна жорсткість та надійність кріплення прицілу. Півкільця до кронштейна кріпляться шістьма болтами, що дозволяє утримати важкий приціл на карабіні із сильною віддачею.
Додаткові аксесуари, такі як коліматорні приціли, лазерні цілевказівники, кутоміри можна встановлювати на спеціальні посадкові місця, які є на моноблоках і кільцях, що робить ці кронштейни ще зручнішими та функціональнішими для будь-якого стрілка.
Крім того, деякі моделі кріплень оснащені пухирцевими рівнями, які дозволяють стрілці контролювати відхилення прицілу від центру вертикальної або горизонтальної осі, що особливо важливо при стрільбі на далеких дистанціях.
Spuhr QDP - швидкознімне кріплення з фіксаторами важеля для тактичної установки прицілу на вогнепальну зброю, яка має профіль Picatinny.
З 2021 року важелі QDP оснащені ковзними замками із золотої бронзи для мінімізації тертя.
QDP-4016 призначений для використання з прицілами, що мають діаметр труби 34 мм та відповідний профіль кріплення Picatinny. Дана модель дозволяє встановлювати приціл на 40 мм/1,57 дюйма далі вперед, аніж при використанні неконсольного кріплення. Кронштейн має вбудований рівень, що гарантує точність і зручність при установці прицілу на зброю.
Технічні характеристики:
- Виробник: Spuhr
- Країна виробника: Китай
- Діаметр кілець: 34 мм
- Висота основи (H): 38 мм
- Кут нахилу: 6 MIL/20 MOA
- Фіксація на зброї: швидкознімна
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- База кріплення: Picatinny
- Довжина: 151 мм
- Вага: 270 г
- Додаткова інформація: з виносом, вбудований рівень
- Колір: Олива



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSP Hoesch Spundwand und Profil |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Алюміній |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Прямокутна |
| Кут повороту | 0 град. |
| Максимальне навантаження | 850 кг |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Покриття | Емаль |
| Привод | Ручний |
| Дистанційне керування | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 8 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 34 мм |
- Ціна: 12 345 ₴









