
Лазерний далекомір / монокуляр 6х NOHAWK 1200м
3 545 ₴
- В наявності
- Код: 0570
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Лазерний далекомір / монокуляр 6х NOHAWK 1200 м
Мінімальна дальність вимірювань 3м
Максимальна дальність вимірювань 1200м
Вимірювання відстані/швидкості/у гол/висота.
Вбудований літій-іонний акумулятор 3.7 В 750 мА·год
Також мае цифровий зум 6 крат
Живлення: Туре-С USB, вбудований літієвий акумулятор, зарядка через USB, Вихід:
Одночасно натисніть і утримуйте кнопку вимірювання та кнопку М протягом 3-5 секунд, щоб побачити перемикання одиниць через окуляр
Розмір продукту: 96х34×67мм
Режим вимірювання відстані
Режим універсальниї (кут/висота/горизонтальна відстань)
Режим сканування
Режим вимірювання висоти в двох точках
Режим вимірювання швидкості®Режим компенсації схилу для гольфу (з компенсацією схилу) Функція зберігання даних
Один вимірювач 30000 разів після повного заряджання.
Зарядний пристрій-dis Charger 800 times
Технічні характеристики:
Максимальне вимірювання відстані: 3-1200 м
Вага / Розміри 96х34×67 мм
Точність вимірювання 0.5 м
Кут Діапазон 60 8X
Точність вимірювання швидкості: 5 км одна година
Збільшення: 8X
Вибір одиниць вимірювання: M, Y
Довжина хвиля: 905nm
Діаметр об'єктива: 25 мм
Діафрагма окуляр: 16 мм
Вихід зіниці: 3.8 мм
Регульований діапазон Діоптрій: 3 градуси
Робоча температура: від -20 до +50 градусів
Поле зору: 7 градусів
Комплектація: 1 шт. Чехол
1 шт. ремінець
1 шт. Серветка для очищення (об'єктив камери)
1 шт. Інструкція
1 коробка-тубус для зберігання далекоміра.
1 750 мА·год літієва батарея (вбудована).
Можна використовувати як далекомір і як вимірювач швидкості, під час напрямку точки на рухомий об'єкт!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nohawk |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Мінімальна дальність вимірювань | 3 м |
| Максимальна дальність вимірювань | 1000 м |
| Номінальний час вимірювання | 1 сек |
| Максимальний час вимірювання | 3 сек |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Додаткові функції | |
| Додавання/віднімання результатів вимірювання | Так |
| Обчислення площі | Так |
| Обчислення об'єму | Так |
| Конструктивні особливості | Різьба під штатив, Оптичний візир |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Обчислення кута |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 180 г |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Живлення | |
| Час роботи | 120 вимірювань |
- Ціна: 3 545 ₴









