
Кліпса антабка на основі кронштейна QD Picatinny (сoyote)
675 ₴
- В наявності
- Код: 0551
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу швидкознімна антабка, на основі кронштейна під планку вівер.
Матеріал кронштейна алюміній, антабка з кнопкою сталь.
Кронштейн фіксується на планці Viver-Pikatini за допомогою гвинта під ш
Ширина пряжки : 32мм
Общая длинна: 775мм
Вага: 50гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Тип | Антабки |
| Розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 40 мм |
| Основні | |
| Матеріал кронштейна | Алюміній |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Покриття | Оксидна |
| Привод | Ручний |
| Дистанційне керування | Немає |
- Ціна: 675 ₴







