
Підсумок для набоїв 12,16,20-го калібру (Чорний)
385 ₴
- В наявності
- Код: 0540
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактичний підсумок для 12 калібру (16 шт.) призначений для зберігання та транспортування 12-каліберних набоїв. Виготовлений з міцного та зносостійкого матеріалу, він забезпечує надійний захист вмісту. Система кріплення MOLLE дозволяє інтегрувати підсумок на тактичне спорядження або рюкзак. Ідеально підходить для мисливців, стрільців та військових.Забезпечте організоване зберігання набоїв.
Характеристики:
Матеріал: 600D нейлон
Місткість: 16 штук
Кріплення: стропи молле, стропи PALS
Зовнішні розміри підсумку: 20 см х 9 см х 6,5 см
Вага: 140 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип | Патронташ |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Під калібр | 12 К |
| Місткість | 30 |
| Кількість кишень | 0 |
| Основні | |
| Укорочується | Да |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Тип виробу | Ремінь |
| Розмір чоловічих ременів | Універсальний |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
- Ціна: 385 ₴






