
Патронташ на 30 патронів 12/16/20 калібру (чорний)
590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0536
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний та зручний патронташ для зберігання, носіння та швидкого доступу до 30 патронів 12 калібру.
Ідеально підходить для полювання, стрільбищ і тактичного використання. Виготовлений з міцного зносостійкого нейлону 1000D.
Особливості:
Вмістимість: 30 патронів 12 калібру
Матеріал: посилений нейлон 1000D
Колір: чорний
Міцна пластикова пряжка з швидким застібанням
Регульований ремінь: до 130 см
Носіння на поясі або через плече Призначений для патрона 12 калібру також можна використовувати й 16 або 20 калібр.
Розмір 110*10 см.
Регульований ремінь для талії 85-130см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид виробу | Ремінь + портупея |
| Тип матеріалу | Нейлон |
| Розмір чоловічих ременів | Універсальний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал пряжки | Пластикова |
| Стан | Новий |
| Коротшає | Так |
| Вага | 100 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип | Патронташ |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Під калібр | 12 К |
| Місткість | 30 |
| Кількість кишень | 0 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
- Ціна: 590 ₴


