
Оптичний приціл CVLIFE EagleFeather 1-6x24 30mm Cantilever
6 745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0382
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптичний приціл CVLIFE EagleFeather 1-6x24 30mm Cantilever зі змінним збільшенням від 1 до 6 крат і 24 мм лінзою об'єктива оснащується балістичною прицільною маркою Circle-Dot BDC, розташованою у другій фокальній площині, та п'ятьма режимами яскравості зеленого або червоного підсвічування.
Обрамлення центральної прицільної точки розміром 1,34 MOA (кутових хвилин) у вигляді перевернутої підкови діаметром 9,95 MOA прискорить наведення, а додаткові розподіли основи компенсують падіння кулі на різній дистанції.
Відкриті маховики введення поправок мають фіксацію, запобігаючи випадковій зміні положення перехрестя при перенесенні та маніпуляції зі зброєю.
Цілісна 30 мм труба прицілу з алюмінію 6061-T6 захищає оптику з багатошаровим просвітленням лінз і проти-відбивальним покриттям, що забезпечують яскраве зображення від імпульсних навантажень і зовнішнього середовища, відповідаючи класу IP67.
Фирмовий кронштейн в комплекті.
Технічні характеристики:
• Оптичне збільшення, х: 1,5...6
• Діаметр об'єктива, мм: 24
• Матеріал: алюміній
• Діаметр вихідної зіниці, мм: 42
• Межа перефокусування окуляра, дптр: +2 to -2 +/-
• Габарити, мм: 228х51х25
• Клас захищеності: IP67
• Азотонаповнення: так
• Підсвічування прицільної марки: так
• Напруга живлення, В: 3
• Тип живлення: CR2032 в комплекті
• Ударна стійкість Дж: .338 caliber
• Ціна кліка, МОА: 1/2
• Ресурс батареї (без ІЧ), година: 100
• Вага, м: 397
• Діаметр трубки, мм: 30
• Країна походження: США
• Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eagle |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1 г |
| Діаметр об'єктиву | 30 мм |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 6 х |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Фокусна відстань | 5 мм |
| Тип кратності | Змінювана |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Водостійкість | Да |
| Призначення | Тактичний |
| Тип | Бінокль |
- Ціна: 6 745 ₴








