
Перехідник для сошок з антабкою на Picatinny/Weaver
545 ₴
- В наявності
- Код: 0206
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей перехідник вирішує проблему для тих власників, які мають кріплення лише на антабці.
Після встановлення кронштейна на цю антабку на виході виходить коротка рейка з профілем Picatini, а також зберігається антабка (для кріплення ременя зброї).
Перехідник складається з двох частин – широка основа з алюмінієвого сплаву з рейкою та сталевої антабки із кріпильною гайкою.
Для щадного кріплення до ложі передбачена гумова підкладка.
Оформіть заявку на нашому сайті, щоб купити перехідник із антабки на Picatini для сошок.
Характеристики:
Матеріал: сплав, алюмінієвий сплав.
Посадка: антабка на ложі
База на виході: антабка, планка із профілем Picatinny/Weaver
Кількість слотів планки: 1
Довжина планки: 2.5 см.
Довжина основи плеча: 6 см
Максимальна ширина: 3.5 см
Вага: 65 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 2 років |
| Користувацькі характеристики | |
| Мінімальна довжина | 45 см |
| Максимальна довжина | 50 см |
| Ширина планки | 22 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Призначення | Планка |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Сошки |
- Ціна: 545 ₴






