
Коліматорний приціл Bestsight 1x40RD
1 845 ₴
- В наявності
- Код: 0355
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коліматорні приціли Bestsight 1x40RD є наступною генерацією прицільних пристроїв, які прийшли на зміну відкритим прицілам. Завдяки новій оптичній системі, за допомогою коліматора можна вести точний і прицільний вогонь, незалежно від кута, під яким стрілок дивиться в приціл. Це дозволяє суттєво скоротити час на прицілювання та постріл.
Переваги коліматора
швидше прицілювання
швидша стрілянина
легше стріляти вночі та у темряві
проста пристрілка
прицільна марка не прикриває мети
допомагає стріляти влучно людям з короткозорістю та астигматизмом
два види підсвічування (червоне, зелене)
5 рівнів яскравості
червна точка для роботи у лісі
зелена точка для роботи у місті
корпус з авіаційного алюмінію
вертикальна та бокова вивірка
кріплення: планка Пікатіні Вівера
живлення: батарейка CR2032 (у комплекті)
захисні накладки у комплекті
Вага: 205г
Довжина: 98мм
Висота: 70мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSA Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 1 х |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага | 205 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина кріплення | 21 мм |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Коліматорний |
| Відбудування від паралакса | Фіксований паралакс |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Лінійне поле зору (м/100 м) | 16 м |
| Кут поля зору | 7 град. |
| Діаметр вихідної зіниці | 39 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 1 845 ₴







