
Мушка та цілік DANIEL DEFENSE
3 345 ₴
- В наявності
- Код: 0399
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мушка та цілік DANIEL DEFENSE FIXED FRONT / REAR SIGHT COMBO RETAIL ASSEMBLY
Легкий і обтічний фіксований приціл Daniel Defense Detachable AR-15 - відмінна комбінація, що відповідає потребам стрілка як в основному, так і в резервному прицілі. Обидва моноблочні приціли міцно сконструйовані з алюмінію 6061-T6 і покриті анодуванням з твердим покриттям Mil-Spec Type III для довговічності, і кожен легко кріпиться до будь-якої планки Picatinny-Spec за допомогою гвинта з прорізом, загвинченою в сталеву, що самоблокується.
Приціл A1.5 являє собою гібридну конструкцію, яка включає прицільну апертуру перекидального типу A2 (великі і малі розміри апертури) з колесом бокового огляду A1-типу, для регулювання якого потрібен наконечник кулі або аналогічний інструмент. Його зовнішній профіль має таку форму, щоб не заважати роботі рукоятки зарядки AR-15. Висота прицілу правильна для правильного поєднання з базою мушки з міткою A2 або M4 F, а також для одночасного спостереження з оптикою
Загальна вага: 74г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daniel Defense |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вага | 74 г |
| Колір | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
- Ціна: 3 345 ₴





