
Еластичний чохол для карабіна / гвинтівки Slicker
775 ₴
- В наявності
- Код: 0505
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Швидкознімний еластичний чохол для карабіну/гвинтівки Slicker. Підходить практично на всі існуючі карабіни та гвинтівки.
Чохол тягнеться стільки, скільки потрібно (до 135см.)
Це максимальний захист від вологи, бруду та подряпин рушниці або карабіна при транспортуванні, в похідних умовах, в умовах активної та жорсткої експлуатації або просто зберігання.
Міцна нейлонова тканина чохла Оксфорд 600D, що є надійним захистом від прямого попадання вологи, прошито дуже надійно.
Прогумована матриця дозволять дуже швидко зняти або одягнути чохол, при цьому в зачохленому стані дуже щільно закриває зброю.
Особливості:
Підходити для зброї від 95 см до 135 см
Тканина: Оксфорд 600D та флісова тканина.
Водостійкий та пиленепроникний
Легкий та компактний
Ідеально підходить для снайперської рушниці з прицілом
Спецификация:
Материал: Оксфорд, полиэстер и нейлон
Вес: 220г
Размеры: 95-135см
Упакован в коробку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slickcraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Кількість відділень | 1 |
| Місткість | 1 |
| Клас вологозахисту | IP55 |
| Кількість кишень | 0 |
| Особливості | Укладається разом з оптикою, Водонепроникний |
| Вага | 220 г |
| Колір | Камуфляж Піксель |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Під калібр | 7,62 До |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Мультикам |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 25 см |
- Ціна: 775 ₴









