
Ліхтар тактичний на шолом WADSN Sidewinder (+ батарейка)
1 845 ₴
- В наявності
- Код: 0471
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Ліхтар на шолом Sidewinder MPLS 5 LED + IFF-маячок (WD05001) — це потужний і надійний аксесуар, який стане незамінним помічником у будь-якій ситуації.
Завдяки своїй компактності та легкості, він зручно кріпиться на шолом, не заважаючи рухам.
Нарешті в одному тактичному ліхтарі було об'єднано всі можливі особливості, і це вдалося дуже успішно.
Почнемо з кріплення: ви можете прикріпити його куди завгодно - до рейок шолома, ліпучки, MOLLE, ременя або ременя шириною до 5,7 см, навіть до пуговиці, якщо її діаметр підходить (для цього можна її навіть пришити).
Цей ліхтарик обладнаний інноваційною технологією MPLS (Modular Personal Lighting System), яка дає змогу легко монтувати його на шоломі або іншому обладнанні. Підходить для більшості шоломів типу ACH, MICH, FAST, TOR-D, PASGT, Team Wendy й аналогів, що мають рейки ARC, або можна закріпити на шолом на липучці. Також може бути закріплений на бронежилетах, рюкзаках, нагрудниках. Це надає йому гнучкість і дає змогу адаптувати його до різних завдань.
Цей ліхтар має п'ять світлодіодів, які забезпечують яскраве та рівномірне освітлення. Додатково до основного білого світла, він обладнаний червоним, зеленим і синім світлом і ІЧ, що дає змогу використовувати його в різних ситуаціях.
Ліхтар на шолом Sidewinder MPLS 5 LED (WD05001) має водонепроникний корпус із високоякісних матеріалів, що забезпечує його надійність і довговічність. Він витримує вплив довкілля, як-от пил, волога та удари, що робить його ідеальним вибором для вимогливих умов.
Перемикач світла є зручним, з пружинкою, чітким і жорстким, з виробленою поверхнею, щоб його можна було відчути пальцями і не помилитися в положенні. Він також запам'ятовує останній режим світла. Цей ліхтар має інфрачервоне світло та інфрачервоний ідентифікатор, який не включиться випадково.
В нього є три рівні яскравості, а також режим миготливого світла, і чотири кольори - білий, червоний, синій і зелений (колір можна обрати за допомогою колеса, а потім змінити кнопкою). І ще один приємний бонус - цей ліхтар працює від такого ж аккумулятора 3,7 В 16340, хоча в описі вказано, що він призначений для батарей CR123 і АА.
Шоломний ліхтар WADSN Sidewinder Stalk FAST з 5-кольоровим світлодіодним ІЧ-стробоскопом - WD05001
Модель: Sidewinder Helmet Light
Матеріал: нейлоновий пластик
Батарея: CR123A / 16340 / AA (в комплекті)
Функція: біле світло / ЧЕРВОНИЙ ЗЕЛЕНИЙ СИНІЙ світло / ІЧ-світло
ON / OFF - Одиночне клацання
Flash - подвійне клацання
Змінити колір - натисніть і утримуйте
Зміна інтенсивності - "тапніть" і утримуйте
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WADSN |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал і пластик |
| Вага | 70 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Довжина: | 140 мм |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий, Режим SOS |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Інфрачервоне світло, Пилостійкий, Змінний акумулятор |
| Дальність світлового променя | 8 м |
| Світловий потік | 700 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Час роботи | 6 час |
| Колірна температура | 3500K |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Кріпити | Універсальна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ємність акумулятора | 1300 мАч |
- Ціна: 1 845 ₴








