
RunCam ScopeCam SE HD Водонепроникна WiFi 40MM POV Hunting Камера
5 745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0469
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RunCam ScopeCam SE – це універсальна зовнішня камера, відома своєю простотою встановлення та міцністю. Доступна у двох моделях: SE-L25 та SE-L40, має циліндричну конструкцію з гвинтовим механізмом для простого регулювання кута.
Здатна записувати у форматі 1080P зі швидкістю 60 кадрів в секунду, вона забезпечує зйомку високої роздільної здатності.

ScopeCam SE має водонепроникність IP64, що захищає її від бризок, дощу та снігу, що робить її ідеальною для різних видів активного відпочинку. Вона поставляється зі змінним акумулятором 18645, що забезпечує до 200 хвилин запису, що ідеально підходить для тривалого використання. Функція попереднього запису захоплює 15 секунд відео до того, як ви натиснете кнопку запису, що робить її відмінною для страйкболу та риболовлі. Крім того, вбудований Wi-Fi дозволяє легко налаштовувати параметри та переглядати відзнятий матеріал.
Характеристики:
1080P@60FPS HD
Проста установка
Алюмінієвий корпус
Вбудований Wi-Fi IOS та додаток Android
Дисплей з попереднім переглядом відео в реальному часі Варіанти об'єктивів 25 мм та 40 мм
До 200 хвилин роботи від акумулятора
Попередній запис Flashback
Рейтинг водонепроникності 1P64
Характеристики:
Роздільна здатність відео: 1080P@60fps/ 1080P@30fps
Фокусна відстань: 12-40 мм
Формат відео: MP4
Вібрація: Так
Дисплей: 1,43 дюйми
Інтерфейс USB: Type C
WiFI: 2,4G
Зберігання: до 512 GB
Робочий струм: макс. 550 мА при постійному струмі 5 В
Термін служби батареї: близько 200 хвилин
Акумулятор: 18650 (змінний)
Час зарядки: близько 150 хвилин
Розміри: В128 мм * Ф31 мм та Ф34
Вага: близько 8 унцій
Включає:
Камера RunCam ScopeCam SE HD
USB-кабель для заряджання
Кабель Flashback
Кріплення для кронштейна
Мануал
Акумулятор 18650 3400 Ah
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunCam |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Flash, Вбудований накопичувач |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Формати запису | HD |
| Фокусна відстань min | 12 мм |
| Фокусна відстань max | 40 мм |
| Особливості | Кріплення в комплекті, Карти пам'яті, Wi-Fi, Вологозахищений корпус |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
- Ціна: 5 745 ₴








