
Екшен камера RunCam для шолома Wi-Fi + Карта пам'яті 32 Гб MicroSD
3 699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0467
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екшен камера RunCam для шолома, тривалий час автономної роботи/поворот ручки на 90 градусів/вбудований Wi-Fi
RunCam HelmetCam – це екшн-камера, яку можна встановити безпосередньо на поверхню шолома. Поряд з гнучким об'єктивом, що обертається, ця екшн-камера підходить для різних шоломів і ракурсів, що ідеально підходить для зйомки від першої особи.
У комплект входить Якісна картка пам'яті KODAK 32 Гб MicroSD, що дуже зручно отримати в одній посилці.
Відкрийте безмежні перспективи, відчуйте радість запису!
Камера для шолома оснащена спеціально розробленими кріпленнями-слайдерами та липкою стрічкою, що підходять для різних типів шоломів.
Проста установка дозволить вам сфотографувати захоплюючі моменти в полі вашого зору. Попрощайтеся з громіздкими портативними пристроями і пориньте у нові можливості запису!
Неперевершена стійкість, час у вашому розпорядженні!
Інноваційна конструкція змінного акумулятора 18650 дозволяє камері Helmet мати надійну ємність 2000 мАг для тривалого використання. Насолоджуйтесь дивовижними 7 годинами запису! Більше не турбуйтеся про розрядку акумулятора: замініть його будь-якої миті і продовжіть задоволення.
Усього одна батарея відкриває безмежні можливості!
Технічні характеристики:
Найменування товару Камера RunCam для шолома
Датчик зображень Датчик 1/2,9 дюйма
Роздільна здатність відео 1920*1080@60 кадрів за секунду
ОБ'ЄКТИВ Кут огляду Г: 155° Г: 135° У: 77°
ІСО Авто
Затвор Авто
Формат відео МП4
USB Тип-С
Поточний 400 мА при 5 В
Вага нетто 110г
Розміри 167*28*50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunCam |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Підтримувані носії | Вбудований накопичувач |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Підтримка Full HD | Так |
| Формати запису | Full HD |
| Фокусна відстань min | 1 мм |
| Фокусна відстань max | 1000 мм |
| Особливості | Вологозахищений корпус, Режим 3D зйомки, Карти пам'яті, Кріплення в комплекті, Wi-Fi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Стабілізація зображення | Цифрова |
| Фоторежим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Вага | 110 г |
- Ціна: 3 699 ₴









