
Супер комплект MIDTEN дульна лазерна насадка 32 адаптери
2 255 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0466
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супер кейс MIDTEN укомплектований 32 адаптерами, він забезпечує більш точну диференціацію діапазону калібрів та ідеально підходить для будь-якого калібру в діапазоні 0,17–12GA.
Диапазон калибров от (177) 4.5мм пневматика, 5.45мм, 5.56мм (22lr). 7.62мм, 8мм, 9мм, 14мм, 16мм. 50к. 12к
Зрозуміла інструкція та серійні номери, що легко ідентифікуються, на кожному адаптері полегшують вибір потрібного діаметру (калібру).
Дульна лазерна насадка MIDTEN дозволяє зробити (холодну пристрілку) оптичних і механічних прицільних пристосувань без єдиного пострілу справжнім патроном, тим самим економлячи дорогі патрони, час і ресурси, витрачені на поїздку за місто, батарейки йдуть у (комплекті).
Відстань видимості лазера сягає від 5 до 900 метрів.
Лазер класу I|lA; менше 5 мВт.
Дозволяє досягти стабільної та точної стрілянини, підвищуючи якість стрілянини.
[Термін служби батареї: 8 годин]: до комплекту прицілу входять 2 батареї великої ємності, що продовжує час використання.
Ви можете розраховувати на його стабільну роботу без необхідності частої заміни батареї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Тип | Лазерний цілевказівник |
| Висота | 4 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 18 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 2 255 ₴









