
Нашивка - патч на липучці.
285 ₴
- В наявності
- Код: 0470
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашивка-патч виготовлені з високоякісних матеріалів. Нашивки призначені для кріплення на м'яку частину липучки Velcro, що дозволяє кріпити їх на сумки, одяг та інше тактичному спорядженні і армійської екіпіровці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Нашивки |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Діаметр | 2 мм |
| Вага | 3 г |
| Довжина: | 130 мм |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 285 ₴

