
Мушка з ціликом Dueck Defense з нахилом 45 градусів
2 845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0396
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мушка з ціликом Dueck Defense з нахилом 45 градусів спільно з повністю RTS-2 дозволяє успішно користуватися механічними пристроями та оптичним прицілом на одній стрілецькій платформі.
Таким чином, комбінований прицільний комплекс дозволить закрити усі дистанції стрілянини. "Переключення" між прицільними пристроями відбувається завдяки простому нахилу зброї.
Складна конструкція виготовлена з алюмінію з матовим покриттям.
Введення поправок для пристрілювання здійснюється без спеціальних інструментів.
Мушка встановлюється на планку Пікатінні/Вівер (MIL-STD-1913) і фіксується гвинтом Torx.
Механічні приціли на зброї є конструктивними елементами, суміщення яких утворює лінію прицілювання.
- Комплектація:
- Матеріал: алюмінієвий сплав
- База кріплення: Picatinny
- Фіксація мушки/цілика: За допомогою гвинта
- Країна походження: США
- Загальна вага: 161г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defense |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Корекція діоптрій |
| Мінімальна кратність | 1 |
| Максимальна кратність | 1 х |
| Довжина кріплення | 21 мм |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Тип | Мушка |
| Колір | Чорний |
| Вага | 161 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 35 мм |
- Ціна: 2 845 ₴








