
Сошки Carbon Fiber 6 "- 9" Riple Bipod з адаптером — Picatinny M-LOK Keymod
2 245 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0364
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карбонові сошки Fiery Deer Carbon 6 "-9" на антабку, підпружинений
Портативний спосіб стрільби з сошками, універсальні і стабільні; Це все просто необхідно для вашої стрільби!
Висота від 155 мм (6 дюймів) до 230 мм (9 дюймів), ніжки з вуглецевого волокна, легка вага, пружини з гумовим кожухом
Затиск з поворотною шпилькою с, кріплення за допомогою фіксуючого важеля, гумові ніжки, конструкція з алюмінієвого сплаву, чорний матовий колір
Висувна довжина: 155 мм 6 дюймів
Збільшена довжина: 230 мм 9 дюймів
Кут розширення: 45 °
Матеріал ніг: вуглецеве волокно
Матеріал конструкції: алюмінієвий сплав 6061-T6
Вага: 375 г
Матеріал накладок ніжок: гума
Рівні довжини ніг: 6
Оздоблення: матова
Чорний колір
Система сошок призначена для будь-яких ситуацій на полюванні і стрільбі.
Гумові ніжки запобігають ковзання, можна використовувати як на грубих, так і на твердих грунтах.
Натисніть кнопку, щоб викинути ногу, всього 6 рівнів
Гумова накладка цівки покрита, щоб не подряпати поврхню цівки
Поворотний стиль з боку в бік - сошки з гойдалкою, блокування важелем
Для установки на планку пікатіні треба використати адаадаптер, йде в комплекті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiery Deer |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 375 г |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Сошки |
| Матеріал | Карбон |
| Мінімальна довжина | 15 см |
| Максимальна довжина | 23 см |
| Ширина планки | 21 мм |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
- Ціна: 2 245 ₴






