
Набір для чищення зброї 4.5 та 5.56 мм Wild Field
555 ₴
- В наявності
- Код: 0352
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний набір для чищення зброї (пістолетів, револьверів та гвинтівок калібру 4.5 мм та 5.56 мм). Даний набір буде незаміним помічником під час обслуговуваня зброї. Шомпол составний, довжина без додаткових колін - 20 см, з одним - 45,8 і двома - 71, 6 см. Рукоятка обертається щодо шомпола.
У комплекті:
шомпол 3-х колінний - 1 шт.
латунний йорж - 2 шт.
капроновий йорж -2 шт.
Патчі
Размер одного медного стержня: висота 22,3 см* діаметр 0,4 см
Форма упаковки: блистерная упаковка
Размер упаковки: 31,5 см*10,5 см*1,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Розмір паковання | |
| Висота | 2 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина: | 32 мм |
| Основні | |
| Калібр | 5.56 мм |
| Шомпол розкладний | 3 |
| Йорж пуховик | 1 |
| Ерш щетина | 1 |
| Йорж латунний | 1 |
| Довжина шомполі | 64 мм |
| Єрш спіральний | 1 |
| Кейс у комплекті | Да |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
- Ціна: 555 ₴








