
Кишеньковий ніж Benchmade 535 Bugout
1 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0349
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кишеньковий ніж Benchmade 535 Bugout – легкий та надійний ніж щоденного носіння з потужною фіксацією та зручною не ковзною рукояткою.
Гострий меч виготовлений з преміум сталі CPM-S30V, твердістю 58-60 одиниць за шкалою Роквелла, з фінішним поліруванням Satin Finish.
Лезо має гладку крайку і фальшлезві від середини обуха, що дозволяє ножу відмінно розрізати і проколювати матеріали різного ступеня міцності.
В основу клинка інтегрований круглий шпенек, з яскраво-синім маркуванням, що надає можливість однорукого відкриття ножа.
Рукоятка Benchmade 535 Bugout виготовлена з практичного та легкого синтетичного пластику Grivory яскраво-синього кольору, та надійно прикручена чотирма болтами до лайнерів з нержавіючої сталі.
Надійний замок AXIS Lock закривається автоматично, при постановці леза в робоче положення, і витримує великі навантаження ніж як на кінчик, так і на його основну ріжучу поверхню.
П'ята рукояті закінчується збільшеним трикутним отвором для шнура, а також кріпленням для скоби глибокого носіння, що переставляється.
Сталь: 440C
Довжина клинка: 8.4 см
Довжина ножа: 19.2 см
Товщина обуху: 2.30 мм
Замок: Axis Lock
Вага: 52 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Країна виробник | США |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | CPM-S30V |
| Твердість ріжучого леза | 100 HRC |
| Матеріал рукоятки | Термопластик |
| Довжина рукоятки | 108 мм |
| Довжина ножа | 192 мм |
| Довжина у складеному стані | 100 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 52 г |
| Особливості | Запобіжник |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Двостороння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 84 мм |
| Ширина леза | 24 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 52 г |
- Ціна: 1 445 ₴





