
Килимок для розбирання та чищення зброї Ruger 10/22
855 ₴
- В наявності
- Код: 0340
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу килимки для чищення зброї Ruger 10/22 на гумовій основі з малюнком схеми деталей та інструкціями.
Дуже якісна та корисна продукція.
Призначений для розбирання чищення зброї, захищає поверхню столу або будь-якої іншої площини, на якій виробляється чищення зброї. Зносостійка гума, легко промивається.
Габарити 305 мм х 915 мм.
Ширина 3 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 915 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
| Калібр | 22 мм |
| Кейс у комплекті | Немає |
| Розмір паковання | |
| Висота | 5 мм |
- Ціна: 855 ₴


