
Нашивка череп
175 ₴
- В наявності
- Код: 0334
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашивка-патч виготовлена із високоякісних матеріалів.
Нашивки призначені для кріплення на м'яку частину липучки Velcro, що дозволяє кріпити їх на сумки, одяг та інше тактовне спорядження та армійське екіпірування.
Розмір: 8.5х8.5см
Патч каратель, якісно вишитий на тлі комуфляжу мультикам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Нашивка |
| Застосування | Одяг |
| Матеріал | Трикотаж |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр | 3 мм |
- Ціна: 175 ₴

