
Ліхтар налобний акумуляторний 872-XPE+COB з магнітом
245 ₴
- В наявності
- Код: 0331
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар акумуляторний на голову з магнітом 8101
Налобний ліхтарик 8101
Це гарний ліхтар для повсякденного використання.
На торці ліхтаря розташований магніт, за допомогою якого можна прикріпити його до металевої поверхні.
Кріплення із гумкою дозволяє закріпити ліхтар на голові.
Корпус ліхтаря виконаний із міцного пластику, що захищає ліхтар від вологи та пилу, а також робить його стійким до корозії.
Кнопка увімкнення та вибору режимів у правому торці ліхтаря.
У лівому торці розташований потужний неодимовий магніт для кріплення ліхтаря до металевих поверхонь.
Довжина: 82мм Ширина: 30мм Вага: 65г| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POWERFUL |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 3.7 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Дальність світлового променя | 250 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 3 годин |
| Колір | Чорний |
| Вага | 65 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип діода | Cree XR-E Q5 |
| Тип ліхтаря | Налобний |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 83 мм |
| Кріплення | Ремінець |
| Колірна температура | 3500K |
- Ціна: 245 ₴




