
Уневерсальний зарядний пристрій Miller ML 101V7.0
645 ₴
- В наявності
- Код: 0317
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уневерсальний зарядний пристрій Miller ML 101V7.0
Заряджає акумулятори типу 18650 до 65мм.
І головне має функцію Powerbank.
Рівень зарядки і разрядки показує діодні лампи в кількості 6шт.
Також має два порти USB і micro.USB.
Виконаний з дуже міцного полікарбанату. Розмір 15х97х24мм.
Вес: 29г.
Також у комплекті акумулятори 18650 (3200Ah).
Продаж комплектом: Зарядний пристрій, шнур USB, акумулятори 18650 (3200Ah).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MILLER |
| Країна виробник | Гонконг |
| Ємність акумулятору | 3200 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 7 В |
| Вхідна напруга | 3 В |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 29 г |
- Ціна: 645 ₴








