
Сошки Magpul Bipod for M-Lok (Black) MG-2
2 345 ₴
- В наявності
- Код: 0307
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Magpul Bipod for M-Lok (Black) – сошки для установки зброї на кріплення M-Lok.
Універсальність даної моделі полягає у зручних ніжках із функцією регулювання висоти та надійною фіксацією за допомогою спеціального барабанчика, розташованого під опорами ніжок.
Представлена позиція сконструйована згідно з найвищими міжнародними стандартами якості, що гарантує зручний функціонал і швидку оптимізацію налаштувань за індивідуальними потребами користувача. Відповідні переваги дозволяють легко перемикатися між інтегрованими конфігураціями, однією рукою вносити зміни до налаштувань, а також переводити сошки в робоче положення.
Корпус Magpul Bipod for M-Lok виготовлений із високоякісного алюмінію класу 6061-Т6 з поєднанням нержавіючої сталі та армованого полімеру, що гарантовано забезпечить тривалий термін експлуатації і стійкість до механічних пошкоджень. Анодоване покриття захистить сошки від утворення корозії та накопичення вологи за несприятливих погодних умов.
Конструктивні особливості:
- Платформа має режим панорамування
- Декілька фіксованих положень довжини ніжок
Технічні характеристики:
- Тип сошки: біпод
- Діапазон висоти: 20-29 см (max)
- Кут нахилу: 50° та 40°
- База кріплення: M-Lok
- Основний матеріал: алюмінієвий сплав, сталь, полімер
- Шарнірна база: так
- Підпружинені ніжки: так
Комплектація:
- Сошки
- Інструкція
- Вага: 312 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magpul |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 312 г |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Сошки |
| Матеріал | Ударостійкий пластик |
| Мінімальна довжина | 15 см |
| Максимальна довжина | 25 см |
| Ширина планки | 21 мм |
| Планка кронштейна | M-Lock |
- Ціна: 2 345 ₴









