
Прилад нічного бачення, насадка PARD NV007V2 14.5мм
14 745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0301
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
Прилад нічного бачення 2v1 - (найновійша версія) PARD NV007V2 14.5мм - цифрова насадка далекого нічного бачення.
PARD NV007V2 замінює стару версію NV007 та має кілька нових функцій, включаючи підсвічування з довжиною хвилі 940 нм! Невелика вага, малі габарити, якісний корпус з дюралюмінію, сенсор Full HD, можливість використання як монокуляр або насадка на приціл, дальність спостереження до 350 м.
Пристрій кріпиться до прицілу за допомогою втулки з байонетним з'єднанням розміром 42, 45 або 48 мм (аналогічно PARD NV007V2). Прилад працює як монокуляр навіть вдень, використовуючи кольорове зображення.
В упаковці є оригінальна втулка PARD з гвинтами. Оригінальна втулка PARD має байонетне різьблення і пристрій можна швидко від'єднати. Завдяки тому що цей оригінальний з'єднувач захоплює практично весь приціл. Завдяки використанню високоякісної електроніки (чутливий датчик CMOS) та сучасної оптики зображення в PARD NV007V2 залишається чітким навіть за більш високого цифрового збільшення.
Після встановлення картки micro SD (не входить до комплекту) ви можете робити фотографії або записувати відео.
Ви можете переглянути або видалити записані зображення у будь-який час. Через відеовихід можна підключити пристрій до телевізора, до комп'ютера через порт USB-C або за допомогою програми до зручного мобільного телефону/планшета.
Особливості ПНО Pard NV007V2
УВАГА: Насадка на приціл має універсальні втулки для встановлення на окуляр прицілів з діаметром від 38мм до 46мм.
• Wi-Fi підключення, керування мобільним телефоном
• 250 м ІЧ відстань виявлення
• Висока роздільна здатність фото 2608х1944
• 4x-14x збільшення
• Підтримка зовнішньої картки пам'яті макс. 128G
• Лазерне позиціонування.
Виробник для керування пристроєм рекомендує використовувати програму OK CAM, OK CAM+, але вона працює не на всіх Android.
Ви також можете спробувати програми, призначені для керування Wi-Fi камерою (відеореєстратором). Нова прошивка: у пристрої встановлена остання версія прошивки, виробник випускає оновлення приблизно раз на рік.
Технічні характеристики:
• Дальність виявлення ІЧ: 250 м
• Збільшення: 4x-14x
• Розмір об'єктива: 14.5 мм
• Довжина ІЧ-хвилі: 940 нм
• Діаметр роз'єму прицілу: <45 мм
• Розмір адаптера: 45 мм
• Фокус: 3 м – ∞
• Діапазон фокусування: 3 см-∞
• Дисплей OLED: 1024x768
• Роздільна здатність відео: 1920x1080@30fps
• Роздільна здатність фото: 2608x1944
• Тип сховища: SD-картка
• Формат відео: MP4
• Тип передачі: Wi-Fi
• USB: Type C
• Акумулятор: 18650 літій-іонний
• Час роботи: 6 годин
• ІЧ-потужність: 5 W
• Напруга: 3.7 V
• Ступінь захисту: IP67
• Розміри: 106x97x41 мм
• Вага: 250 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PARD |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приціл нічного бачення |
| Мінімальна кратність | 4 |
| Максимальна кратність | 14 х |
| Діаметр об'єктиву | 14.5 мм |
| Відбудування від паралакса | Збоку |
| Підсвічування прицільної марки | Регульована |
| Особливості | Багатошарове покриття лінз, Водонепроникний, Протиударний корпус, Чохол, Кріплення в комплекті, Корекція діоптрій |
| Вага | 250 г |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 14 745 ₴









