
Трипод RokstaD з V-подібним упором.
1 875 ₴
- В наявності
- Код: 0231
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трипод RokstaD з V-подібним кріпленням. Зручна модель нового покоління штативів втілила в собі такі інноваційні особливості: швидка фіксація; регульована опора, чудово пристосована до будь-якої площині.
До складу ніжок для опори увійшов міцний, але легкий алюміній 7075. Штатив стійкий, надійний, пристосований для застосування в різних умовах.
Добре переносить різні зовнішні дії, досить міцний. Забезпечує необхідну фіксацію, адаптовану під різні типи ґрунтів і рельєфу природної місцевості. Нижня частина ніжок трипода здатна обертатися.
Можна швидко налаштувати до необхідної висоти. Захищений від піску роз'єм між верхньою й нижньою трубками піддається регулюванню. Гумове V-подібне ударення здатне обертатися на 360°, щоб можна було встановити зброю, приціл або освітлювальний прилад, або інші аксесуари за потреби. Розмір пристосування в складеному вигляді становить 15 см і підіймається до 26 сантиметрів.
Важить ця конструкція 295 г. На свою продукцію виробники гарантують 1 рік. Такий варіант дає змогу використовувати трипод як штатив для пристрілювання зброї або для ведення точної стрільби. Це може бути повна альтернатива будь-якої варіації сошок так, як не потрібні спеціальні кріплення під антббуку або планку Вівера. Гумовий V-подібний упор дасть змогу встановити та зафіксувати абсолютно будь-який різновид карабінів або ручок! І головне, це мала вага та мінімальний розмір у складеному стані, що забезпечує його універсальність і мобільність в експлуатації.
Технічні характеристики
· Висувна Довжина: 15 см - - - 24 см.
· Максимальне навантаження: 6 кг/11 фунтів
· Кут розширення: <45°
Матеріал трубок: Алюмінієвий сплав 6061-T6
· Материал ступни: Резина
· Вес: 295g/10,4 oz
· Матеріал кріплення трубки: АБС-пластик
· Колір чорний
· Кріплення замка: поворот і скручування
· Система штатива призначена для всіх умов полювання та стріляння. Може використовуватися як на ґрунті, так і на твердій основі.
· Кожна трубка може бути розширена або втягнута через скручування й поворот втулок-кріплеєм
· Знімний V-подібний кріплення на 360° · Кріплення V можна зняти із системи штатива та використовувати як зручний монопод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Монопод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мінімальна довжина | 15 см |
| Максимальна довжина | 26 см |
| Ширина планки | 50 мм |
| Матеріал кронштейна | Алюміній |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Форма кронштейна | V-подібна |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Привод | Ручний |
| Дистанційне керування | Немає |
| Покриття | Неіржавка сталь |
| Кількість осей обертання | 1 |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
- Ціна: 1 875 ₴









