
Патронташ шкіряний фірми Tourbon на 30 патронів під 12-16 калібр.
1 645 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0204
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу патронташ шкіряний фірми Tourbon на 30 патронів. Виготовлений з якісної та товстої шкіри, всі шкіряні елементи прошиті між собою міцно капроновою ниткою. Призначений для патрона 12 калібру також можна використовувати й 16 калібр.
Розмір 110*8 см.
Регульований ремінь для талії 89-106 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Вага | 100 г |
| Тип | Патронташ |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Під калібр | 12 К |
| Місткість | 30 |
| Кількість кишень | 0 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
- Ціна: 1 645 ₴









