
Рівень для оптичних приладів діаметр 30 мм
345 ₴
- В наявності
- Код: 0192
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для підвищення точності на середніх і далеких дистанціях необхідно утримувати оптичний прилад у вертикальному положенні, уникаючи нахилів вправо або вліво.
Для контролю за цим параметром і призначений гідравлічний рівень.
В даному випадку він кріпиться на оптичні прилади діаметром труби 30 мм, що дозволяє стежити за бульбашкою.
Корпус рівня виготовлений з алюмінієвого сплаву та анодований у чорний колір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Призначення комплектуючого | Оптичний приціл |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Діаметр окуляра | 45 мм |
| Довжина кріплення | 45 мм |
| Вага | 56 г |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Діаметр труби | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Тип | Оптичний |
- Ціна: 345 ₴



