
Carbon Fiber 6" - 9" Riple Bipod з адаптером -Picatinny M-LOK Keymod, Вуглецеві сошки для полювання.
1 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0191
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вуглецеве волокно 6" - 9"; Гвинтовий сошок з адаптером -Picatinny M-LOK Keymod, вугільні сошки для полювання, стрільби.
1) Більш легке та міцне. Вуглецеве волокно «м'яке зовні та міцне всередині», вага легша за металевий алюміній, але міцність вища, ніж у сталі.
2) Висока стійкість до низьких температур, стійкість до корозії - сошки з вуглецевого волокна можна використовувати в будь-яких умовах, вони можуть стійкіше утримувати гвинтівку та стріляти точніше.
3) Найкраще відчуття руки. Поверхня сошки з вуглецевого волокна слизька, малюнок виглядає більш стильно. Він почувається краще та переживає краще, приносить вам безпрецедентну легкість.
4) Простота установки - поставляється з адаптером Keymod та шестигранним ключем, простий в установці
5) Регульована довжина ніг, поворотна пружина - Регульована довжина ніг (5 налаштувань) зі зворотними пружинами, ви можете регулювати довжину для задоволення різних потреб при полюванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiery Deer |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 345 г |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Сошки |
| Матеріал | Карбон |
| Мінімальна довжина | 16 см |
| Максимальна довжина | 27 см |
| Ширина планки | 21 мм |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
- Ціна: 1 755 ₴





