
Набір для комплексної чищення зброї.
545 ₴
- В наявності
- Код: 0190
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для комплексної чищення, компактний і функціональний.
Всі інструменти фіксуються в чохлі, набір включає дев'ять інструментів: п'ять штук металевих предметів, один пластиковий і три види щіток різних по жорсткості.
Габарити чохла в закритому положенні 22см.х8см.
Вага: 235грм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Основні | |
| Йорж пуховик | 1 |
| Ерш щетина | 1 |
| Йорж латунний | 1 |
| Вішер | 1 |
| Єрш спіральний | 1 |
| Кейс у комплекті | Да |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Розмір паковання | |
| Висота | 2.3 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Довжина: | 20 мм |
- Ціна: 545 ₴





