
Набір для якісної і швидкої чистки зброї 16 предметів.
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 0189
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для якісної і швидкої чистки зброї в нього входить 16 предметів.
Насадки для шести калібрів; 7.62 саl. 22cal. 9mm. 40cal. 44\45cal. 270\280cal.
Набір серветок з двома різними по довжині пластиковими накладками.
Два шомпола, сталевий шнур протяжка в пластиковій обмотці із зручною пластиковою ручкою на різьбі.
Різьбові з'єднання предметів дозволяють підібрати необхідний калібр. Міцний і компактний тубус легко вміщує в себе всі предмети і закривається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Калібр | 7.62 мм |
| Шомпол розкладний | 2 |
| Йорж пуховик | 6 |
| Ерш щетина | 6 |
| Йорж латунний | 6 |
| Вішер | 2 |
| Протягування | 1 |
| Шомпол одноколінний | 2 |
| Довжина шомполі | 300 мм |
| Кейс у комплекті | Да |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Розмір паковання | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина: | 10 мм |
- Ціна: 1 230 ₴






