
Нашивка — патч на липучці Каратель.
125 ₴
- В наявності
- Код: 0182
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашивка-патч Карач 5.3 см* 8.5 см. виготовлені з високоякісних матеріалів.
Нашивки призначені для кріплення на м'яку частину липучки Velcro, що дає змогу кріпити їх на сумки, одяг та інше тактичне спорядження і армійському екіпіровці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Нашивка |
| Застосування | Одяг |
| Матеріал | Трикотаж |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 2 мм |
- Ціна: 125 ₴

