
Нашивка патч Картель 8*5 см.
125 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0153
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишита нашивка патч Карач, на липучці розмір 8х5 см.
Чудова якість, колір на фотографії
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Нашивка |
| Застосування | Одяг |
| Матеріал | Бавовна |
| Колір | Коричневий |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Діаметр | 2 мм |
- Ціна: 125 ₴

