
Лазерний патрон калібр 17 HMR
1 755 ₴
- В наявності
- Код: 0122
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу лазерні патрони калібр 17 HMR., лазерний патрон дозволяє зробити (холодну пристрілку) оптичних та механічних прицільних пристосувань без єдиного пострілу справжнім патроном, тим самим економлячи дорогі патрони, час та ресурси, витрачені на поїздку за місто, батарейки йдуть у (комплекті ).
Патрон починає працювати після того, як вставили в нього батарейки (йдуть у комплекті).
Лазерний патрон вставляється в патронник, приціл наводиться на ціль 25-50 метрів і на лазерну точку вводяться поправки!
Характеристики: Довжина хвилі: 632-650 нм.
Потужність випромінювача: 5 мВт.
Оптимальна дистанція пристрілювання: 15 ярдів (13.7 метра)
Дистанція пристрілювання від 13.7 м до 91.44 м.
Розмір плями на дистанції 91.44 м: ≈ 50 мм.
Непаралельність лазерного променя осі ствола: 0.0005
Джерело живлення: 2 батареї AAA (входять до комплекту)
Час безперервної роботи: до 1 години Температурний режим використання: від -10 ° C до +50 ° C Маса: 140 гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Довжина | 61 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Тип | Лазерний цілевказівник |
| Висота | 15 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 1 755 ₴

