
Швидкоз'ємний моноблочний кронштейн (25,4 мм або 30 мм)
1 970 ₴
- В наявності
- Код: 0107
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продаж швидкоз'ємний моноблочний кронштейн (25,4 мм або 30 мм).
У всій продукції використовується система, запатентована компанією Sbedar (Ideal Scope Mount System), що в перекладі означає: ідеальна система кріплення оптичних пристроїв.
До особливостей даної системи відносяться: Виключне якість використовуваних матеріалів.
Вироби фрезеруються з цілісних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
Sbedar тактичне швидкознімне кріплення-моноблок з фіксаторами типу важеля, замки-запори виконані з високо якісного металу, призначене для установки оптичного прицілу на профіль кріплення Picatinny / Weaver.
Вага: 212гр.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Вага | 265 г |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 21 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 1 970 ₴







