
Нашивка-патч череп.
185 ₴
- В наявності
- Код: 0099
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нашивка-патч черепа (без ножа немає життя) виготовлені з високоякісних матеріалів.
Нашивки призначені для кріплення на м'яку частину липучки Velcro, що дозволяє кріпити їх на сумки, одяг та інше тактичному спорядженні та армійському екіпіруванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Нашивка |
| Застосування | Одяг |
| Матеріал | Пластик |
| Світловідбиваюча | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 6.5 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Діаметр | 6.5 мм |
- Ціна: 185 ₴







