
Кронштейн моноблок на оптичні прилади з діаметром труби 25мм і 30мм.
1 845 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: 0088
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виключна якість використовуваних матеріалів. Вироби фрезеруються з цілісних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
Для надійного утримання важких оптичних пристроїв на карабіни з сильною віддачею. Тактичне швидкознімне кріплення моноблок з фіксаторами типу важеля, замки-запори виконані з високо якісного металу, призначене для встановлення оптики з профілем кріплення Picatinny / Weaver або ластівчин хвіст 11мм.
Призначений для прицілів з трубою діаметром 25, 4 мм або 30мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 30 мм |
| Фіксація на зброї | Постійна |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 21 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Основні | |
| Вага | 265 г |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 160 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 50 мм |
- Ціна: 1 845 ₴/од.





