
Світлодіодний ліхтар POCKETMAN T6
650 ₴
- В наявності
- Код: 0072
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу дуже зручний, компактний і потужний ліхтар POCKETMAN T6.
Ліхтар не боїться води, джерело світла діод Т-6, світловий потік 200-300 метрів.
Мінливий ЗУМ дозволяє збирати або розсіювати промінь.
Матеріал ліхтарика: алюмінієвий сплав.
Має три режими роботи 100%, 50%, стробоскоп.
Так само має роз'єм мікро-USB для зарядки акумулятора 18650, що дуже зручно так як можна заряджати ліхтар зарядним пристроєм від звичайного телефону. В комплект входить шнур мікро USB і головне Акумулятор 18650, 3200 Amh. (реальних 3200 ампер годин).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pocketman |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Потужність лампи | 17 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 400 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Миготливий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | micro USB |
| Час роботи | 4 годин |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Вага | 95 г |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Тип діода | T6 |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 124 мм |
| Кріплення | Кліпса |
| Колірна температура | 3500K |
| Ємність акумулятору | 3400 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX7 |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Основні атрибути | |
| Тип велосипедного ліхтаря | Фара+Мігалка |
| Кріплення ліхтаря | Універсальна кліпса |
- Ціна: 650 ₴








