
Рушничний чохол Tourbon.
965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0065
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу рушничний чохол Tourbon, виготовлений з міцної та водостійкої тканини Oxford 600D.
Призначений для розкладаються рушниць і має відповідно два основних відділи, для ствола та приклада. М'яка і міцна вкладка чохла захистить від зовнішніх пошкоджень. Зручна пластикова ручка для перенесення, так само в комплекті плечовий ремінь на карабінах.
Зшито дуже якісно капроновою ниткою.
Загальна довжина чохла 76см.
Ширина на лямці 25см.
Ширина в носовій частині 10см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Чохол |
| Матеріал | Oxford 600D |
| Клас вологозахисту | IP67 |
| Кількість кишень | 2 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь |
| Вага | 295 г |
| Колір | Зелений |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Під калібр | 12 До |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 4 см |
- Ціна: 965 ₴





