
Наклейка автомобільна лютий кабан 17,2 см * 17,8 см.
100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0062
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу автомобільна наклейка на тематику полювання, лютий кабан 17,2 см * 17,8 см. У наявності чорний і білий колір!
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Варіант поклейки | Зовнішня |
| Розмір | 20см*20см |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Діаметр | 200 мм |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 100 ₴



