
Наклейка дикий кабан 15*19.9 см.
100 ₴
- В наявності
- Код: 0059
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У продажу наклейка дикий кабан 15*19.9 см, у чорному та білому кольорі.
| Основні | |
|---|---|
| Вид наклейки | Декоративна |
| Тип наклейки | Універсальна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Білий |
| Поверхня наліпки | глянцева |
| Розмір | 20см*20см |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Тип поверхні паперу | Глянцева |
| Вид транспорту | автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 100 ₴

