
Сошки упори Fiery Deer під антабку 15-22.5см з адаптером Picatinny
1 375 ₴
- В наявності
- Код: 0053
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сошки Fiery Deer BR-GB011 з перехідником Антабка - Picatinny, яка забезпечує "вирівнювання горизонту" по осі карабіну для його адаптації під нерівну поверхню.
Фіксується база за допомогою гвинта.
Сошки кріпляться під цівку на антабку.
Корпус сошок Fiery Deer BR-GB011 виготовлений з алюмінієвого сплаву, що робить їх міцними та легкими.
Матеріал шарнірного механізму та болтів - сталь.
Дана модель сошок має ступінчасті ніжки, які дозволяють регулювати висоту сошок.
Ступенів - 6 штук, отже висота сошок можна зафіксувати в 6 позиціях, від 15 см - до 22.5 см.
Закріплені сошки під час перенесення можна скласти паралельно стовбуру. На кінцях ніжок - каучукові насадки.
У комплекті також є перехідник з Picatinny на Антабку (ключик додається).
Вага: 220гр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiera |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 465 г |
| Призначення | Вогнепальна зброя |
| Тип | Сошки |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Мінімальна довжина | 15 см |
| Максимальна довжина | 22 см |
| Ширина планки | 21 мм |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
- Ціна: 1 375 ₴









