
Телескопічні сошки із кріпленням на планку Weaver/Picatinny
1 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0052
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складні сошки з можливістю кріплення на стовбур.
Опори складаються та регулюються по довжині.
Усього є два положення висоти - стандартне та збільшене (регулюється відкручуванням та закручуванням гайки в нижній частині опори).
Кріплення на стовбур здійснюється за допомогою перехідника (в комплекті), «рідним» для сошок посадковим зʼєднанням вважається планка з профілем Пікатінні/ Вівер.
Виготовлені з алюмінієвого сплаву із чорним матовим покриттям. На кінці кожної опори - гумовий
наконечник.
Характеристики:
1. Матеріал: алюмінієвий сплав
2. Посадка: планка Пікатінні, ствол (через перехідник у комплекті)
3. Максимально сумісний діаметр ствола: 2 см
4. Мінімально сумісний діаметр ствола: 1.3 см
5. Висота опор у робочому стані: 18 см, 25 см
6. Вага: 320 г
Висота у складеному 210мм. та розкладеному 260мм
У комплект також входить перехідник на ствол з планкою Вівер, кріплення на чотирьох гвинтах.
Міцний та надійний механізм, замки сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bushnell |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Форма кронштейна | V–подібна |
| Матеріал кронштейна | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Мінімальна довжина | 90 см |
| Максимальна довжина | 200 см |
| Планка кронштейна | Вивера/Пикатинни |
| Ширина планки | 21 мм |
| Призначення | Вігнестрельна зброя |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Сошки |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 8 мм |
| Діаметр | 22 мм |
- Ціна: 1 370 ₴








