
Сталеві швидкоз'ємні антабки
775 ₴
- В наявності
- Код: 0045
+380 (50) 545-06-03
Мененджер
- +380 (66) 809-62-03Мененджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкозз'ємні антабки.
Антабки (чорні) виготовлені з металу, глибина (довгого) саморіза 20мм. , (Короткого) 13 мм , Ширина 5.5 мм , Гвинт з різьбою, довжина 23мм.
Ширина пряжки 33. 5мм. , Висота 5мм.
Призначені для швидкого монтажу і демонтажу ремінь і зручного переміщення.
Цена вказана за (комплект)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип блискавки | Металева |
| Для стропи шириною (мм) | 33 мм |
| Покриття | Глянцеве |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Діаметр | 33 мм |
| Основні атрибути | |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Призначення | Для всіх типів зброї |
| Тип | Антабки |
- Ціна: 775 ₴





